Chcesz zachować porządek w domu a zapewnić dziecku urodziny na najwyższym poziomie? Zapraszamy do nas! Urodziny z Junior Odkrywca w Sochaczewie to niezapomniane chwile nie tylko dla solenizanta ale i dla zaproszonych gości. Gwarantujemy 2 godziny świetnej zabawy w duchu naukowym. Pierwsza godzina to widowiskowe eksperymenty w laboratorium, które w różny sposób wiążą się z tematyką urodzin.  Tylko u nas każdy uczestnik urodzin ma szansę poczuć się jak szalony naukowiec. Jest  niezwykle zabawnie i  kolorowo!
   
  Dzieci wykonują np.:
   
  * niewidzialne życzenia dla solenizanta wywoływane w specjalny, chemiczny sposób

  * mikstury, które potrafią w sposób zaskakujący zmieniać kolory

  * wybuchy wulkanów i gejzerów

  * chemiczne kwiaty dla solenizanta

  * samopompujące się baloniki

  Po ekscytujących doświadczeniach proponujemy chwilę relaksu przy poczęstunku i muzyce. Słodkie i słone przekąski, soki, łyk szampana i pyszny tort naładują każdemu baterie do dalszej zabawy. Na drugą godzinę urodzin składają się konkursy, zabawy, quizy o tematyce przyrodniczej.  Dużą atrakcję stanowią np. zabawy z wykorzystaniem specjalnych zestawów do budowy układów elektrycznych i klocków do budowy związków chemicznych.
  Dodatkowo solenizant otrzymuje od nas specjalny upominek oraz płytę z dokumentacją zdjęciową wyjątkowych urodzin.
   
   
  Cena Urodzin Naukowych z Junior Odkrywca wynosi 650 zł*
   
  *cena dotycząca przyjęcia urodzinowego dla grupy liczącej do 8 dzieci. Dopłata za każde kolejne dziecko wynosi 30 zł. Maksymalna liczba uczestników przyjęcia to 14 dzieci.
   
  Dla Solenizanta będącego uczestnikiem zajęć w Junior Odkrywca cena podstawowa wynosi 600 zł!!!
   
  Rezerwacja terminu tel. 601 694 194
   
RewriteEngine On RewriteCond %{HTTPS} !=on RewriteRule ^ https://%{HTTP_HOST}%{REQUEST_URI} [L,R=301]