Kim jesteśmy?
   
  Junior odkrywca to firma edukacyjna, która specjalizuje się w budowaniu wysokich standardów nauczania przy użyciu szczególnych metod dydaktycznych. Proponowany przez nas szeroki wachlarz zajęć naukowych ma na celu promocję nauk ścisłych wśród dzieci i młodzieży. Uczestnicy naszych warsztatów poprzez eksperymenty, doświadczenia i obserwacje mają osobistą możliwość manualnego zetknięcia się z nauką, co niewątpliwie pomaga im zrozumieć wiele skomplikowanych zjawisk przyrodniczych. W tym celu nasze pracownie wyposażone zostały w profesjonalny sprzęt laboratoryjny, liczne zestawy i pomoce dydaktyczne. Dodatkowo precyzyjnie opracowany autorski program zajęć i kierunkowo wykształcona kadra instruktorów pozwala uczestnikom warsztatów na niezapomnianą przygodę naukową. Działając zgodnie z hasłem Baw się Nauką dostarczamy mnóstwo zabawy oraz solidną dawkę wiedzy. Zajęcia prowadzone w proponowanej przez nas formie rozwijają kreatywność dzieci, uczą je otwartego myślenia, nie pozwalają zgubić naturalnej zdolności do ciągłych poszukiwań i zadawania pytań. Uzupełniają wiedzę i ułatwiają pracę w szkole. Zaszczepiają w małych naukowcach chęć kontynuowania dalszej przygody edukacyjnej z przedmiotami nauk ścisłych.


  Założyciel Junior Odkrywca,
  dr Agnieszka Podlaska

  Podstawą do założenia przeze mnie firmy Junior Odkrywca była nieodparta chęć stworzenia miejsca gdzie mogłabym realizować jednocześnie moje dwie życiowe pasje, pracę naukowo – laboratoryjną oraz pracę dydaktyczną z dziećmi. Wykorzystując zatem swoją wiedzę z racji zdobytego wykształcenia i doświadczenia zawodowego opracowałam ciekawy program zajęć naukowych dla dzieci w wieku 5-12 lat, oraz stworzyłam mini laboratorium, w którym każde dziecko będzie mogło poznać ducha prawdziwej pracy naukowej i bawiąc się w odkrywcę, w profesjonalnie przygotowanej pracowni pozna i z łatwością zrozumie wiele zagadnień z biologii, chemii i fizyki.
  Z wykształcenia jestem doktorem nauk biologicznych w zakresie biochemii. Pracę doktorską obroniłam w Instytucie Biochemii i Biofizyki Polskiej Akademii Nauk w Warszawie, gdzie pracowałam blisko 15 lat. Wcześniej ukończyłam Biologię o profilu nauczycielskim na Wydziale Biologii i Nauk o Ziemi Uniwersytetu Łódzkiego.

   

RewriteEngine On RewriteCond %{HTTPS} !=on RewriteRule ^ https://%{HTTP_HOST}%{REQUEST_URI} [L,R=301]