Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty uatrakcyjnienia wydarzeń na świeżym powietrzu - eventów, pikników, festynów, imprez firmowych i szkolnych itp. Oferta skierowana jest do firm, szkół, przedszkoli, ale także organizacji, instytucji, stowarzyszeń, itd.
  Jednym słowem do Wszystkich tych, którzy chcą zapewnić dzieciom wyjątkowe i niepowtarzalne wrażenia, które na długo pozostaną w ich pamięci.

  Zorganizowany przez nas event charakteryzuje oryginalność scenariusza gwarantująca moc atrakcji i świetną zabawę. W trakcie spotkania profesjonalna kadra instruktorów wprowadza wszystkich uczestników w zaczarowany i kolorowy świat chemii, biologii i fizyki.

   

  Każdego uczestnika zadziwi zaprezentowany przez nas zaskakujący pokaz doświadczeń chemicznych. Każdy uczestnik będzie miał możliwość indywidualnego przeprowadzenia eksperymentów mając przy tym mnóstwo radości. Proponowana przez nas rozrywka wyróżnia się tym, że uczy i rozbudza naturalną ciekawość oraz kreatywność dzieci.

   

  Nasza oferta stanowi wyjątkową alternatywę dla tradycyjnych form zabaw dla dzieci proponowanych podczas imprez plenerowych i daleko wykracza poza standardy, które są oferowane na rynku. Decydując się na współpracę z nami zapewniacie Państwo dzieciom rozrywkę na najwyższym poziomie.

   

  Wybrane przykłady możliwych eksperymentów oraz elementów pokazów chemicznych:

  Zabawne eksperymenty - „zrób to sam” czyli chemia w rękach dzieci

  • Zabawy z suchym lodem.  Każdemu na pewno spodoba się ten niezwykły lód o temp. minus 78°C. Dzięki niemu wykonamy zabawne świece dymne i bąbelkowe potwory.
  • Ciecz nieniutonowska - czy każdą ciecz da się swobodnie przelewać? Otóż nie. Czy można uderzyć pięścią w ciecz i nie wychlapać nawet kropli? Ależ tak!
  • Gra w kolory - ten eksperyment pokaże Wam do czego chemikowi służy lakmus i sok z czerwonej kapusty.
  • Trwałe bańki mydlane - każdy będzie mógł wykonać naprawdę dużą bańkę mydlaną, używając lejka lub specjalnych kijków i sznurka. Co odważniejsi dadzą się zamknąć w gigantycznej bańce mydlanej.
  • Fajerwerki z butelki - wybuchowa, kolorowa piana rozbawi każdego z Was.
  • Samopompujące się baloniki - jak napompować balon i nie zmęczyć się przy tym? Wykorzystać wiedzę z chemii i złapać w balony dużo dwutlenku węgla.
  • Tęcza w probówce - przekonacie się, że tylko trzy kolory podstawowe tworzą wszystkie barwy. Kilka z kolorów zamkniecie w probówkach w postaci efektownej tęczy.
  • Atrament sympatyczny - czyli zabawy w detektywów. Jak rozszyfrować niewidzialne pismo? Przekonacie się tworząc własne tajemnicze, niewidzialne wiadomości i wywołując je przy pomocy specjalnych substancji wywołujących.
  • Mikroświat - pokażemy Wam jak dużo możecie dostrzec dzięki lupom i mikroskopom. Zdziwicie się jak niesamowite mogą być rzeczy, które na co dzień wydają się całkiem zwyczajne.
  • Chemiczny ogródek - sadzenie kwiatów w probówkach jest jak najbardziej możliwe.


  Pokaz chemiczny

  • Zabawy z mroźnym, ciekłym azotem  o temperaturze minus 196°C
  • Pasta dla słonia - to wesołe doświadczenie bawi każdego niezależnie od wieku. Polega ono na spektakularnej produkcji gęstej i kolorowej piany, która zdaje się bez końca wydobywać z naczynia chemicznego.
  • Chemiczny kameleon - a więc niespodziewana zmiana barwy z użyciem bezpiecznych związków chemicznych. Ten eksperyment pokazuje wszystkim jak bardzo kolorowa i zaskakująca może być chemia. Niczym za sprawą magii możemy sprawić aby kolor czarny zamienił się w żółty, a kolba wypełniona różowym płynem sama z siebie zmieniała kolory na zielony czy pomarańcz. Jak by tego było mało zdradzimy sekret jak w prosty i bezpieczny sposób można podobnie pobawić się kolorami w domu.
  • Płonący banknot - choć płonie to jednak nie da się go spalić, a dlaczego tak się dzieje? Tę małą tajemnicę zdradzimy pod koniec pokazu.
  • Mrożąca krew w żyłach sztuczna krew - jest to pokaz skierowany do osób o silnych nerwach. Na Waszych oczach będziemy produkować substancję do złudzenia przypominającą ludzką krew. 
  • Węże faraona - czyli specjalne spalanie cukru. Wyhodujemy czarne węże, które rosnąc wiją się śmiesznie w różne strony.
  • Zaczarowany, znikający atrament - ubranie niejednego śmiałka pochlapiemy ciemnym, granatowym atramentem. Spokojnie, po plamie po chwili nie będzie ani śladu.
  • Wywoływanie dymiącego ducha wakacji (błyskawiczna produkcja pary wodnej). Do dużej kolby coś tam wlejemy, coś tam dosypiemy i … wywołamy ducha, który niespodziewanie wybuchnie wysokim słupem gęstej i szarej pary wodnej.

  Każdą konkretną ofertę tworzymy indywidualnie i z dużym zaangażowaniem, dostosujemy się zatem do Państwa potrzeb.
   
   
  Zapraszamy do kontaktu:
  tel. 601 694 194                                             
  mail: biuro@juniorodkrywca.pl                  
RewriteEngine On RewriteCond %{HTTPS} !=on RewriteRule ^ https://%{HTTP_HOST}%{REQUEST_URI} [L,R=301]